Отримайте знижки та допоможіть врятувати котів, розважаючись у цей Хеллоуїн

Знову та пора року, моторошна пора року! Цього року ми збираємось на великі святкування, і ви можете отримати знижки, допомогти рятувати котів, які потребують допомоги, і переночувати з нами!

Підтримка кошенят, які потребують

NHV пожертвує гроші некомерційній організації Cat Rescue на честь Чорних котів. Допоможіть нам підвищити обізнаність про чорних котів і рятувальників, які працюють, щоб допомогти кішкам відчути любов і турботу, яких вони заслуговують, використовуючи #NHVhalloweendancepawty в Instagram, Twitterі TikTok.

Чому чорні кішки?

Жовтень – Міжнародний місяць поінформованості про чорну кішку. Саме через свій колір чорні кішки були піддані забобонам і жорстокості. У деяких західних культурах протягом всієї історії чорні кішки вважалися символом зла, відьом і нещастя.

Хоча ці забобони можуть здатися минулим, дослідження показали, що чорних кішок рідше усиновлюють, ніж котів інших кольорів. Деякі притулки для тварин навіть обмежують усиновлення чорних котів у жовтні через жорстоке поводження та жорстоке поводження. Чорних кішок іноді приймають у жовтні як живі прикраси на Хеллоуїн і повертають після Хелловіну або зловживають для пустощів і ритуалів.

Наше серце розривається, коли думати про те, що ці маленькі кохані змушені пережити стільки всього лише заради кольору свого хутра. Тому ми виступаємо з ініціативою підтримати чудових людей, які допомагають захистити та врятувати цих котів.

Отримайте знижки

Відтепер ви можете отримати два додаткових спеціальних коду купона Станом на 23:59 за тихоокеанським часом у неділю, 31 жовтня 2021 р. Зареєструйтеся на нашу електронну розсилку, щоб отримати страшний код купона на 15% знижки на наступне замовлення. Якщо ви вже підписалися на нашу розсилку, не хвилюйтеся! Ви все ще можете отримати цей код, підписавшись на SMS-повідомлення про продаж.

Приведи друга, який не пробував NHV, щоб побувати! Ви і ваш друг можете виграти додатковий код купона на знижку 10%, якщо ви порадите їм і вони також підпишуться на нашу розсилку! * Обов’язково введіть своє ім’я в поле «Хто вас порадив».

Натисніть тут, щоб підписатися на нашу розсилку або SMS. Поділіться посиланням нижче зі своїми друзями, щоб порадити їх і нагадати їм включити тих, хто їх порадив!

Зверніть увагу: ці коди купонів не можна комбінувати або використовувати з будь-яким іншим промокодом або пропозицією. Обидва коди купонів закінчуються 1 травня 2022 року. Коди купонів необхідно ввести під час оформлення замовлення, щоб застосувати знижку. Ця акція доступна лише для роздрібних клієнтів на nhvnaturalpetproducts.com.
* Код купона доступний один раз для кожного клієнта. Якщо ви запрошуєте друга, це має бути новий передплатник.

Дізнайтеся більше способів заощадити тут.


Бажаємо всім безпечного та веселого Хелловіну! Якщо у вас виникли запитання, не соромтеся розпочати спілкування з нашими експертами з домашніх тварин, натиснувши кнопку нижче.

Публікація Отримайте знижки та допоможіть врятувати котів, насолоджуючись цим Хеллоуїном, вперше з’явилася в блозі NHV Natural Pet Products.


Leave a Reply

Your email address will not be published.