Здоров’я кишечника та пробіотики для домашніх тварин

Можливо, ви чули про пробіотики в рекламі йогуртів та інших продуктів здоров’я для людей. Якщо ви коли-небудь замислювалися, що це таке або чи корисні пробіотики для домашніх тварин, продовжуйте читати!

Чому пробіотики та здоров’я кишечника важливі

Існує багато різних органів, які відіграють роль в імунній системі. Велику роль відіграє травна система. Слизова оболонка кишечника містить мікробіоту, яка бореться з інфекцією, підтримує баланс кишечника і запобігає запалення. Останні дослідження показали, що дисбаланс в цій імунній системі кишечника може бути пов’язаний з розвитком запальних захворювань, таких як запальне захворювання кишечника (IBD) і системний червоний вовчак (SLE). Ось чому пробіотики так корисні для нас і наших домашніх тварин.

Пробіотики – це харчові добавки, які містять мікроорганізми, які можуть бути корисними для здоров’я кишечника. Наші домашні тварини містять велику кількість співтовариств мікроорганізмів (також відомих як мікробіоми), які включають бактерії, віруси та грибки, які живуть у їхніх тілах. Вони виконують багато різних функцій, зокрема допомагають захистити від інших організмів, які можуть викликати захворювання. Мікробіота кишечника, зокрема, підтримує розвиток імунної системи кишечника, а здорові мікроби сприяють підтримці гомеостазу кишечника, відіграючи важливу роль в імунному процесі.

Навіщо використовувати пробіотики для домашніх тварин

Зміни в дієті, прийомі ліків, стан здоров’я та стрес можуть порушити мікробіом кишечника. Це може призвести до ослаблення імунної системи, і тоді пробіотики можна використовувати для забезпечення певної підтримки, а також для відновлення мікробіому в травній системі, що, отже, допоможе зміцнити імунну систему. Зважаючи на це, можна з упевненістю сказати, що балансування мікробіома кишечника, ймовірно, буде ефективним лікуванням хронічних запальних захворювань.

Пробіотики підходять не кожній тварині

Проконсультуйтеся з ветеринаром, перш ніж почати приймати пробіотики дитині.

Ваш ветеринар буде найкращою людиною, яка порадить вам, чи може ваша дитина використовувати пробіотики, залежно від його стану.

Багато досліджень пробіотиків все ще оцінюються, і поки ми знаємо, що не кожна домашня тварина може отримати від них користь. Слабкі та імунодефіцитні тварини не є хорошими кандидатами для використання пробіотиків. У багатьох домашніх тварин також може бути алергія на деякі елементи в складі пробіотиків. Бажано проконсультуватися з ветеринаром, перш ніж почати використовувати пробіотики, щоб переконатися, що вони підходять для вашої дитини.

Загалом, пробіотики вважаються безпечними і мають мало зареєстрованих побічних ефектів. Іноді вони можуть викликати такі симптоми, як надмірне газоутворення або розлад шлунка, особливо коли ви вперше їх починаєте, тому ви завжди повинні проконсультуватися зі своїм ветеринаром, перш ніж почати приймати пробіотики для вашої дитини.

Бігль їсть їжу з лаймово-зеленої собачої миски на дерев'яній підлозі.

Чи продає NHV пробіотики домашнім тваринам?

На даний момент NHV не продає пробіотики, але у нас є добавки, які можуть бути дуже корисними для здорового кишечника і можуть використовуватися разом із режимом з пробіотиками.

Наша нова формула харчової добавки TumFlora розроблена для підтримки здорової кишкової флори та слизової оболонки кишечника. TumFlora також може допомогти зменшити запалення та допомогти боротися з інфекціями в травній системі.

Ми також пропонуємо використовувати Multi Essentials, які можуть допомогти заповнити харчові порожнечі, сприяти травленню, покращити засвоєння поживних речовин і стимулювати метаболізм.

Юка – ще одна чудова добавка, яка може бути корисною для травної системи. Юка містить дві дуже корисні сполуки, які називаються сарсасапігенін і смелагінін. Ці сполуки діють на слизові оболонки тонкого кишечника, сприяючи засвоєнню мінералів і вітамінів.

Залежно від випадку ми також можемо запропонувати власний Інулін-ПК. Ця добавка може допомогти усунути пошкодження в травній системі, а також може допомогти зміцнити імунну систему.

Будь ласка, уточніть у наших експертів, яка добавка може бути найбільш корисною для вашої дитини, і не соромтеся повідомляти нам про успіхи вашої хутрової дитини з нашою добавкою!

Публікація Здоров’я кишечника та пробіотики для домашніх тварин вперше з’явилася в блозі NHV Natural Pet Products Blog.

Leave a Reply

Your email address will not be published.