Вишневе око у собак і кішок

Вишневе око – це захворювання третьої повіки, також відомого як пальпебральна оболонка (НМ). При цьому розладі залоза третьої повіки потовщується і вислизає зі свого належного місця. Це призводить до того, що з краю мембрани біля нижньої повіки з’являється червона, набрякла маса. Заліза третьої повіки забезпечує 30-50% вироблення сліз. Він виконує захисну функцію, вивільняючи імуноглобуліни (білок, який володіє протигрибковою активністю) століття, захищаючи його від інфекції.

Що викликає вишневе око?

Вишневе око у собак і кішок є генетичним захворюванням. Точна причина поки невідома.

Які породи собак і кішок схильні до вишневого ока?

Маленькі собаки, м’язові породи голови (м’яка морда) та іграшкові чи чайні типи схильні до вишневих очей. Американські кокер-спанієлі, лхасські апсоси, біглі, пекінеси та англійські бульдоги піддаються підвищеному ризику цього захворювання.

Це рідше зустрічається у кішок, ніж у собак, однак деякі породи з плоскою мордою, такі як бірманці, гімалайці та перси, схильні до цього захворювання.

варіанти лікування

Оскільки вишневе око є генетичним захворюванням, не існує відомих профілактичних заходів, щоб уникнути цього.

Залежно від тяжкості вишневого ока лікування може не знадобитися. Коли його вперше діагностують, ваш ветеринар може порекомендувати протизапальні очні краплі, щоб зменшити набряк. Якщо є виділення або ознаки бактеріальної інфекції, ваш ветеринар може також призначити антибіотики для очей. Однак, якщо він хронічний і викликає проблеми у вашого вихованця, ваш ветеринар може порекомендувати операцію по збереженню повік.

Натуральна вишнева підтримка очей

Добавки з протизапальними та антибактеріальними властивостями можуть допомогти.

Добавки з протизапальними та антибактеріальними властивостями можуть допомогти домашнім тваринам з цим захворюванням. Ось деякі з добавок, які я рекомендую:

OcuLove — це оральна добавка, спеціально розроблена для підтримки здоров’я очей зсередини. До його складу входять трави, які мають протизапальні та інфекційні властивості. Відомо, що деякі трави мають антиоксидантні властивості та покращують кровообіг навколо очей.

Куркума підтримує кровообіг навколо очей, а також багата антиоксидантами, протизапальними та антибактеріальними властивостями.

Stimmune містить трави з антибіотичними властивостями, які допомагають боротися з інфекціями, викликаними бактеріями. Це природна допомога для підтримки здорової імунної функції та допомагає лікувати симптоми алергії. Stimmune також містить протизапальні властивості, які можуть допомогти зменшити запалення, викликане роздратуванням третьої повіки.


Якщо у вас виникли запитання щодо вишневого ока, здоров’я вашого вихованця або як трав’яні добавки можуть допомогти, повідомте нам! Зв’яжіться з нашою командою експертів з домашніх тварин зараз, натиснувши кнопку нижче.

Допис «Вишневе око у собак і котів» вперше з’явився в блозі NHV Natural Pet Products Blog.

Leave a Reply

Your email address will not be published.